Mikulášska kvapka krvi (PREVaPRIM)

Dňa 03. 12. 2025 organizoval Školský parlament Strednej športovej školy Mikulášsku kvapku krvi. Na túto krásnu a užitočnú akciu prizvala k účasti aj našu školu. Členovia nášho školského parlamentu neváhali ani chvíľu a zapojili sa do organizácie.

Darovanie krvi je jeden z mála dobrých skutkov, ktorý nás stojí len pár minút, ale niekomu môže zachrániť celý život.

Ukázali sme, že aj my máme veľké srdcia a naším rozhodnutím sa niekomu podarí zachrániť život. Sme hrdí na to, že aj niektorí naši žiaci a učitelia ukázali ochotu pomôcť.

Veríme, že nabudúce sa aj našej škole podarí zorganizovať darcovstvo, na ktoré opätovne pozve naša škola Strednú športovú školu a že sa nám podarí inšpirovať ešte viac mladých ľudí.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa akcie zúčastnili a podporili túto peknú a užitočnú akciu.

Každá kvapka krvi sa počíta.

ĎAKUJEME

ŠP a PaedDr. Monika Milučká