MAJSTROVSTVÁ OKRESU V MIX VOLEJBALE ŽIAČOK A ŽIAKOV SŠ

Z poverenie RÚŠS Centrum voľného času, Kuzmányho 105, Žilina sa dňa 01.12.2022 konali Majstrovstvá okresu vo volejbale zmiešaných družstiev žiačok a žiakov stredných škôl, ktoré sa uskutočnili v  Spojenej škole, Rosinská 4 v spolupráci so Strednou odbornou školou dopravnou, Rosinská 2.

Turnaja sa zúčastnilo 11 družstiev, ktorého súčasťou boli aj naše dievčatá a chlapci. Tím tvorili: Danihelová Anna Mária, Turianová Karin, Slížová Sára, Sliacká Simona, Konárik Timotej, Hýll Martin, Šlesár Roman, Kuric Timotej, Bačár Sebastián, Oberta Boris.

Začínalo sa hrať v troch základných skupinách. Dve skupiny po vylosovaní odohrali svoje zápasy na Spojenej škole a náš tím dostal po vylosovaní ťažkých súperov – volejbalistov z Gymnázia Veľká Okružná, Gymnázia Varšavská a  Obchodnej akadémie. Aj napriek úsiliu, ktoré náš tím vynaložil, sa im bohužiaľ nepodarilo v základnej skupine vyhrať žiaden zápas. Dievčatám a chlapcom i napriek tomu ďakujeme za reprezentáciu, usilovnosť a bojovnosť, ktorú vynaložili počas všetkých odohraných zápasov. Celkovým víťazom turnaja sa stal tím žiakov z Gymnázia Veľká Okružná v Žiline.