MAJSTROVSTVÁ OKRESU V BEDMINTONE SŠ

Z poverenia OÚ – odboru školstva v Žiline sa dňa 13.11.2019 v športovej hale Základnej školy V. Javorku v Žiline konali Majstrovstvá okresu v bedmintone. Turnaja sa zúčastnili aj žiaci a žiačky našej školy, ktorí súťažili v dvojčlenných družstvách. V dievčenskom tíme našu školu reprezentovali Katarína Cerchlanová zo IV.BP a Ema Eichlerová z I.AP. V chlapčenskom tíme mali svoje zastúpenie Ján Podkrivacký a Michal Mikušík z II.AN.

Oba tímy odviedli vynikajúce výkony. Chlapcom však šťastie neprialo, pretože boli vylosovaní do základnej skupiny spolu so školami, ktorých žiaci sa profesionálne venujú tomuto športu. Nepodarilo sa im, žiaľ, presadiť a postúpiť zo základnej skupiny. Dievčatá si z turnaja odniesli nepopulárnu zemiakovú medailu, keď v boji o tretie miesto s Gymnáziom Veľká Okružná prehrali.

Všetkým menovaným patrí veľká vďaka za reprezentáciu školy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CAPTCHA Antiboot<br><small>Odpovedajte číslom, nie slovom</small> *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.