Majstrovstvá okresu  v basketbale žiakov a žiačok SŠ

Dňa 07. 04. 2022 sa v  Spojenej škole, Rosinská cesta 4 v Žiline uskutočnili Majstrovstvá okresu v basketbale žiakov SŠ, vyhlásené MŠ SR.

Z našej školy sa uvedenej súťaže zúčastnilo družstvo v zložení: hráči  Peter Tomo, Juraj Hvorečný, Adrián Macek, Peter Sagan, Martin Šichman, Patrik Hruška, Roman Sinák, Martin Briš, Patrik Franek, Erik Páleš

Poďakovanie patrí všetkým naším žiakom, ktorí sa zúčastnili uvedených majstrovstiev v tomto náročnom športe. Aj po podaní pekných výkonov na uvedenom turnaji sa však umiestnili na 4 mieste.

Dňa 13. 04. 2022 sa v Strednej odbornej škole dopravnej, Rosinská cesta 2 , Žilina uskutočnili   Majstrovstvá okresu v basketbale žiačok SŠ, vyhlásené MŠ SR. Z našej školy sa uvedených majstrovstiev  zúčastnilo družstvo v zložení:

Anna Mária Danihelová, Natália Ďugelová, Karolína Gregušová, Karolína Kuricová, Lucia Petreková, Monika Pláňavská, Mária Trulíková, Karin Turianová, Jasmína Vrábľová, Marianna Vrábľová

Patrí im  poďakovanie za výkon v tomto náročnom športe na uvedenom turnaji. Umiestnili sa na  3. mieste, získali víťazný pohár a diplom,  čím reprezentovali pekným úspechom našu školu.