Cesta za víťazstvom vo futsale

Cesta za úspechom a vytúženým víťazstvom chlapcov z našej školy nebola vôbec jednoduchá. Na majstrovstvách okresu 24. 10. 2019 bolo naozaj dosť ťažké zo 16 stredných škôl získať prvenstvo a postup do krajského kola. Kvalitné výkony našich žiakov však ukázali, že  najlepších futsalistov  v okrese Žilina má naša škola o čom písali aj v regionálnej tlači.

Dňa 20. 11. 2019 sa v Spojenej škole , Červenej armády 25, Martin uskutočnili  Majstrovstvá kraja vo futsale žiakov SŠ, vyhlásené MŠ SR. Uvedených majstrovstiev sa zúčastnili tie najlepšie družstvá z okresov celého Žilinského kraja. Z našej školy bolo družstvo v zložení:

brankár:   Denis Franek

hráči:    Richard Dinga, Michal Svrček, Timotej Čičmanec, Jakub Smutný, Adrián Greguš, Jakub Janoška, Matúš Hrošovský, Adam Jarotta, Samuel Mruk

V krajskom kole naši chlapci taktiež potvrdili naozaj svoje kvality, ukázali že patria medzi najlepších futsalistov nielen v okrese Žilina ale aj v celom Žilinskom kraji. Získali 1. miesto, medaily, víťazný pohár, diplom ale hlavne po dlhých rokoch vytúžený postup do celoštátneho kola na Majstrovstvá Slovenska. Ich umiestnenie je v histórii našej školy skutočne pekným úspechom,  za čo im patrí veľké poďakovanie.