Ďalšie víťazstvo v umeleckej súťaži

Naša škola sa prvýkrát zapojila do umeleckej súťaže so športovou tematikou s názvom „ Môj športový idol“, ktorej 12. ročník vyhlásil odbor školstva a športu Žilinského samosprávneho kraja. Súťaž bola určená pre žiakov stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK.

Cieľom súťaže bolo zvýrazniť význam športu v regióne a prezentovať najlepších slovenských športovcov z pohľadu mladých ľudí. Úlohou žiakov bolo opísať svoj športový idol a, výtvarnou b, literárnou formou. Našu školu reprezentoval Filip Helt z III.BP triedy v stvárnení svojho športového idola- Petra Sagana výtvarnou formou. Filip obsadil 1. miesto, ku ktorému mu srdečne gratulujeme.

Ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu školy a prajeme veľa ďalších úspechov vo výtvarných súťažiach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CAPTCHA Antiboot<br><small>Odpovedajte číslom, nie slovom</small> *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.