Vianočný futsal

14. decembra 2018 naša telocvičňa opäť ožila futsalovým maratónom, ktorý zorganizoval Mgr. Papaj a Mgr. Mišíková. 8. ročník vianočného futsalového turnaja „O pohár riaditeľky školy“ začal nástupom všetkých zúčastnených 21 družstiev v telocvični.

Po losovaní bol odpískaný prvý zápas šesťhodinového maratónu. Všetci hrali s naozajstným nasadením. Za niektoré triedy nastúpili aj dievčatá, ktoré sa nedali zahanbiť. So zanietením sa predstavili aj prvácke družstvá, ktoré vo výkonoch vôbec nezaostávali za ostatnými. Do finále sa prebojovali družstvá II. BU, III. AU a IV. BM, ktoré zo seba vydali aj nemožné.

Najviac sa darilo III.AU (Erik Kantorík, Marek Jančík, Marek Černý, Miroslav Bobčík, Denis Staš, Lukáš Kršík), ktorá to dotiahlo do víťazného konca a kapitán prebral  od Mgr. Mišíkovej cennú trofej – víťazný pohár. Druhé skončilo družstvo IV.BM a tretie miesto patrí družstvu II.BU.

Víťazom srdečne gratulujeme!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CAPTCHA Antiboot<br><small>Odpovedajte číslom, nie slovom</small> *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.