Športový projekt pre stredné školy „Floorball SK LIGA“

Dňa 14.11.2018 sa v Kysuckom Novom Meste konalo druhé a zároveň aj posledné kolo kvalifikačnej skupiny o postup do krajského kola celonárodnej športovej súťaže s názvom „Floorball SK LIGA“, ktorá je určená pre žiakov stredných škôl. Organizátorom tohto projektu je Nadácia TV JOJ s podporou predsedníčky Žilinského samosprávneho kraja Ing. Eriky Jurinovej.

Aj žiaci našej školy sa zapojili do tejto florbalovej ligy a zúčastnili sa oboch kvalifikačných kôl, v ktorých sa dievčatám podarilo vyhrať dva zápasy a bohužiaľ, tak ako aj v prvom kole, tak i teraz utŕžiť prehru s veľkým favoritom tejto súťaže, žiakmi Gymnázia Kysucké Nové Mesto, čo dievčatá stálo postup do krajského kola a umiestnili sa tak na druhom, nepostupovom mieste. Náš tím tvorili: Cerchlanová K., Kampasová M., Boldiová K., Kubíková Z., Bagová K., Noskovičová B., Laščeková K., Klužáková V., Gašková T., Kultánová T., Malíková M.

Dievčatám ďakujeme za skvelý výkon a vzornú reprezentáciu školy.

PaedDr. Milučká Monika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CAPTCHA Antiboot<br><small>Odpovedajte číslom, nie slovom</small> *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.