Turnaj v bedmintone

V stredu 17.10.2018 sa v  našej škole uskutočnil školský turnaj v bedmintone,  ktorého sa mohli zúčastniť všetci žiaci. Záujem o tento druh športu bol obrovský, o čom svedčí aj veľký záujem zo strany žiakov.

Prihlásilo sa 44 žiakov. Priestor dostali chlapci i dievčatá. Hralo sa vyraďovacím systémom a traja najlepší spomedzi dievčat a chlapcov postúpili a budú reprezentovať našu školu na Majstrovstvách okresu v bedmintone, ktoré organizuje Okresný úrad – odbor školstva v Žiline.

V semifinálových kolách už bola rivalita medzi žiakmi veľká a po niektorých dramatických zápasoch boli výsledky nasledovné a našu školu budú reprezentovať:

 

Žiaci:

  1. miesto – Kollárčik Richard (IV.BM)
  2. miesto – Papšo Pavol (IV.BM)
  3. miesto – Podkrivacký Ján (I.AN)

 Žiačky:

  1. miesto – Cerchlanová Katarína (III.BP)
  2. miesto – Kultánová Tamara (III.BP)
  3. miesto – Čanecká Lucia (III.AP)

Všetkým súťažiacim ďakujeme za boj a skvelé výkony. Víťazom srdečne blahoželáme a dúfame, že sa v budúcom školskom roku opäť stretneme v tak hojnom počte.

PaedDr. Monika Milučká

Mgr. Jana Dutková