Jeseň v Európe

IMG_1460Dňa 19. 11. 2015 sa v našej škole uskutočnila akcia pre seniorov s názvom „Jeseň v Európe“.

Študenti spolu s učiteľkami sa postarali o úžasný program, ktorý zaujal nielen starších, ale aj mladších.

Na začiatku sa prihovoril riaditeľ našej školy Ing. Rudolf Michalec a spoločne sme si pozreli zaujímavú prezentáciu o európskych štátoch a mestách, ktorú odprezentovali žiačky Mária Ganišinová a Soňa Krčmáriková z III.BP triedy. Naše súťažné dvojice si napísali krátky testík. Z tých, ktorí odpovedali správne sme vybrali tých najrýchlejších, ktorých sme aj odmenili krásnymi cenami. Nasledovalo vystúpenie tanečnej skupiny Žilinské Babenky, ktorá nám zatancovala tri spoločenské tance. Po úvodnom tanečnom vystúpení naši študenti vyzvali do tanca milých seniorov a spoločne sa zabávali. V tanečnom rytme sa pokračovalo aj v ostatnej časti večera. Do tanca vyhrávala skupina Tomáša Belana z III.CP.

Takto milo sme prežili jesenný štvrtkový večer. Spoločné ďakujeme patrí všetkým našim hosťom a realizátorom.

IMG_1460 IMG_1463 IMG_1477