MAJSTROVSTVÁ OKRESU V BEDMINTONE ŽIAČOK A ŽIAKOV SŠ

Nový obrázok (1)Z poverenia OÚ v Žiline sa v telocvični Žilinskej univerzity dňa 21.11.2014 konali Majstrovstvá okresu v bedmintone žiačok a žiakov SŠ. Súťaže sa zúčastnili aj žiaci našej školy. V dievčenskom tíme našu školu zastupovali Radka Valková (IV.DP) a Lenka Holáková (IV.DP), z chlapcov to boli Pavol Švelka (IV.DP) a Filip Karšay (IV.AM).

Štartovalo sa v 2-členných družstvách rovnako u žiačok, tak i u žiakov. Vo svojich vylosovaných skupinách bojovalo každé družstvo žiakov vždy v dvoch dvojhrách a jednej štvorhre. Rovnakým herným systémom hrali vo svojich skupinách aj dievčatá. Po fyzicky náročných zápasoch sa obom našim družstvám podarilo vybojovať bronzové medaile.

Našim žiakom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a blahoželáme k dosiahnutým výsledkom v silnej konkurencii ostatných škôl.

Nový obrázok (3) Nový obrázok (2)Nový obrázok