PRETEKY V ZJAZDOVOM LYŽOVANÍ A SNOWBOARDINGU

IMG_0934V lyžiarskom stredisku Veľká Rača – Oščadnica sa dňa 11.03.2014 konal tretí ročník lyžiarskej súťaže pod názvom „Majstrovstvá žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní a snowboardingu.“ Preteky boli organizované pod záštitou Žilinského samosprávneho kraja, ktoré slávnostne otvoril predseda ŽSK Ing. Juraj Blanár.

Rovnako ako po minulé roky, aj tento rok sa naša škola zúčastnila týchto pretekov. Súťažilo sa v dvoch disciplínach – obrovský slalom a snowboard. Vzhľadom k silnej konkurencii profesionálnych lyžiarov sa našim žiakom nepodarilo umiestniť v prvej desiatke pretekárov v žiadnej z uvedených disciplín. Pretekov sa zúčastnilo 150 žiakov z 26 stredných škôl. Našu školu reprezentovalo 9 žiakov:

V kategórii mladší dorastenci : Strásky Maroš

V kategórii starší dorastenci: Skalková Kristína, Lysičan Andrej, Majtaník Adrián, Kurucár Andrej

V kategórii snowboard: Džanajová Erika, Šichman Viktor, Piňák Andrej, Neusch Alexander

Žiakom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a blahoželáme k dosiahnutým výsledkom v silnej konkurencii registrovaných lyžiarov.

IMG_0931 IMG_0934 IMG_0938 IMG_0941 IMG_0943IMG_0947