Návšteva JABLOTRON Slovakia, s.r.o.

DSC_0010Dňa 3. apríla 2013 navštívili našu školu zástupcovia spoločnosti JABLOTRON Slovakia s.r.o. zo Žiliny. Pre našich žiakov odprezentovali odbornú prednášku s názornými ukážkami na školiacich paneloch so zameraním na auto doplnky, zabezpečovaciu techniku, autoalarm, parkovacie snímače s displejom, diaľkové ovládanie centrálneho uzamykania s autoalarmom, inteligentný GSM autoalarm a ďalšie doplnky pre ochranu automobilov.

Zároveň našej škole venovali ako dar pre učebné účely plne funkčný autoalarm CA-320 Akcent s tromi imobilizačným okruhmi a školiaci panel Auto doplnky, ktorý obsahuje centrálne uzamykanie s diaľkovým ovládaním, digitálny náklonový snímač a parkovacie snímače s displejom.

DSC_0011 DSC_0012 DSC_0013

Naši žiaci si vypočuli a videli moderné trendy v oblasti auto doplnkov, za čo veľmi pekne ďakujeme firme JABLOTRON Slovakia, s.r.o. a jej zamestnancom.

DSC_0015 DSC_0016 DSC_0017

One Comment

  • Ing. Roman Pšanecký 5. apríla 2013

    bolo to veľmi zaujimavé.

Comments are closed.