Víťazstvo nášho žiaka

V dňoch od 10. októbra do 25. novembra 2021 sa uskutočnila grafická súťaž s názvom MSi Dračí výzva.

Súťaž sprostredkoval LanCraft, ktorý usporadúva turnaje pre českých a slovenských hráčov od roku 2003. Okrem tradičných offline turnajov na rôznych spoločenských udalostiach sa v roku 2019 stali prvou českou sociálnou sieťou zameranou pre hráčov.                                                                                                                                           

Do tejto súťaže sa zapojil aj jeden z našich žiakov Patrik Vrabec zo IV. BM triedy. V tejto súťaži vytvoril prácu, ktorá by mala slúžiť ako propagačný materiál pre značku MSI. Snažil sa zachovať dizajn značky a rovnako do nej zakomponovať prvky, ktoré boli k dispozícii. So svojou prácou sa prebojoval na krásne 1. miesto prvého kola súťaže.                      

Sme radi, že sa žiaci našej školy zapájajú do mimoškolských aktivít a reprezentujú tým našu školu. Patrikovi držíme palce aj v druhom kole.