Jeseň v ŠI

Aj keď v uplynulých dňoch by sme si mysleli že prišla zima, nebolo to tak. Opäť prišla jeseň, aj keď s väčším chladom na aký sme boli zvyknutí. V školskom internáte sme si jesenné obdobie pripomenuli jesennou výzdobou a brigádou v areáli internátu.

Pred vchod do školského internátu sme spolu s vych. Baníkovou pripravili veľké jesenné aranžmán z vyfarbených javorových konárov a šípok, ktoré dievčatá Kecíková, Štenigerová a Píšová úplne dobrovoľne doplnili krásnou vyrezávanou tekvicou, aby nielen im ale aj všetkým ubytovaným žiakom spríjemňovala skoré stmievanie a jesenné večery.

V interiéri jesenné mesiace pripomínajú tematické nástenky, ktoré pripravila s ubytovanými žiačkami p. vych. Horníková. Niektorí žiaci sa pohrali s typickými jesennými plodmi a pripravili gaštanové variácie.

K výzdobe školského internátu svojím prínosom tiež prispeli aj ubytovaní žiaci: Praženica, Juriga, Madleňák, Hojová, Gomolová, Kozaňáková, Ševčík, Vlhová.

Ďakujeme všetkým za spoluprácu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

CAPTCHA Antiboot<br><small>Odpovedajte číslom, nie slovom</small> *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.