Majstrovstvá žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní a snowbordingu 2018

Dňa  31. 01. 2019 sa v obľúbenom lyžiarskom stredisku SKI PARK Kubínska Hoľa konali Majstrovstvá žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní a snowbordingu 2019, ktorej  vyhlasovateľom bol Žilinský samosprávny kraj.

Svoje sily na lyžiarskom svahu si zmerali študenti stredných škôl zo Žilinského kraja už po ôsmykrát. Mladí športovci pretekali v šiestich kategóriách – mladší dorastenci, mladšie dorastenky,starší dorastenci, staršie dorastenky, snowboarding chlapci a snowboarding dievčatá. Putovný pohár, ktorý sa udeľuje absolútnemu víťazovi pretekov s najrýchlejším časom, si v tomto roku  opäť odniesol Tomáš Košík z Gymnázia M. M. Hodžu v Liptovskom Mikuláši.

Našu školu reprezentovali štyria žiaci. Z nich sa najlepšie umiestnil Vladimír Hanuš zo IV.BM v kategórii starší dorastenci, obsadil 18. miesto.

Žiakom ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a blahoželáme k dosiahnutým výsledkom v silnej konkurencii registrovaných lyžiarov.