Olympiáda v anglickom jazyku

titulna-fotkaDňa 22.11.2016 sa uskutočnilo školské kolo 27. ročníka Olympiády v anglickom jazyku, ktorého sa zúčastnilo 32 študentov študijných odborov. Žiaci preukázali znalosti z oblasti počúvania, čítania s porozumením a využitia jazyka v jednotlivých gramatických cvičeniach. Po písomnej časti nasledovala ústna časť, ktorej cieľom bolo preukázať komunikačné zručnosti v rámci simulačných rozhovorov a v neposlednom rade tvorivosť a predstavivosť pri opise obrázka.

Všetci zúčastnení svoje úlohy zvládli ku spokojnosti odbornej komisie, ktorú tvorili Mgr. Paula Panáková, Mgr. Jana Šmatlavová a Mgr. Lucia Makúchová.

Víťazi školského kola Olympiády v anglickom jazyku sú:

Poradie Trieda Meno Počet bodov
1. III.CP Robert Verhaar 65
2. IV.CP Matej Lopušan 60
3. III.BP Andrej Martinický 59
4. IV.CP Matúš Polepšek 56
5. IV.CP Nikolas Marman 55

Víťazom srdečne blahoželáme a Robertovi Verhaarovi z III.CP prajeme veľa úspechov pri reprezentácii našej školy v obvodnom kole Olympiády v anglickom jazyku.

Ocenení žiaci si odniesli nielen pekné vecné ceny, ale aj bohaté skúsenosti. Všetkým úspešným súťažiacim blahoželáme a prajeme im veľa ďalších študijných úspechov v anglickom jazyku. Tešíme sa na ďalšie podobné súťaže v novom roku.

dsc01427 dsc01430 dsc01447 dsc01450