,,Stredoškolská liga“ vo futsale žiakov SŠ

DSCN0392Počas celého školského roku 2015/2016 bola naša škola zapojená do stredoškolskej ligy vo futsale. Z našej školy sa uvedenej súťaže zúčastnili žiaci:

brankár –  Marek Baláž,

hráči –    Dominik Ostrák, Martin Kabašta, Daniel Seidl, Vladimír Zajac, Milan Hložný,  Adam Vojtek, Miroslav Zajac, Tomáš Hruška, Martin Kabašta, Matúš Juriga

 

poharVšetky zápasy, ( 9 kôl ) sa odohrali v športovej hale  V. Javorku  v Žiline. Dňa 06. 06. 2016  sa hral final four, kde naši žiaci podali kvalitné výkony a získali výborné 1. miesto, víťazný pohár a medaily. Taktiež boli ocenení aj jednotlivci,    najlepší hráči ligy Dominik Ostrák , Miroslav Zajac a najlepší brankár Marek Baláž ,  za čo získali  ocenenia jednotlivcov allstars. Ich výborné umiestnenie je  naozaj pekným úspechom našej školy, za čo im patrí poďakovanie.

DSCN0389 DSCN0391 DSCN0378 DSCN0353