Šachový turnaj

06Šach je ihriskom pre mozog, kde o výsledku rozhodujú strategické a plánovacie schopnosti. Hráč nesmie ani na sekundu stratiť koncentráciu, lebo bude svojim súperom nekompromisne potrestaný. Má v sebe prvky umenia, vedy a športu. Učí hráčov najprv myslieť, potom konať a svojou podstatou ich trénuje čestne znášať víťazstvá a prehry nielen pri samotnej hre, ale aj v živote.

Dňa 09. 12. 2015 si žiaci našej školy precvičili svoje logické myslenie, trpezlivosť, predstavivosť i fantáziu v školskom kole šachovej súťaže.

So súpermi sa najlepšie popasovali a najčastejšie zvolali šach – mat:

  1. miesto Andrej Gaňa IV.BP
  2. miesto Emília Šimašková III.BP
  3. miesto Matúš Medňanský II.BP

K víťazstvu blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalšom reprezentovaní našej školy.

01 02 03 04 05