Majstrovstvá obvodu vo veľkom futbale žiakov SŠ

Majstrov. Veľký futbal Strážov 2013 031Dňa 16. 04. 2013 sa uskutočnili Majstrovstvá obvodu vo veľkom futbale  chlapcov stredných škôl, ktoré sa konali z poverenia Obvodného úradu Žilina na futbalovom štadióne MŠK Žilina – STRÁŽOV. Uvedených majstrovstiev sa zúčastnili aj žiaci  našej školy:

brankár –  Marek Baláž,

hráči –   Peter Kendy, Dávid Mičenec, Tomáš Kincl, Patrik Minárik, Tomáš Rybárik, Juraj Zicho, Marek Drdák,  Jakub Ďuriš, Patrik Ďugel, Marek Cabadaj, Jakub Januš, Jaroslav Kais, Martin Drexler, Albín Chovanec, Tomáš Špánik, Dominik Ostrak, Pavol Meliš, Róbert Pastucha, Martin Kabašta, Miroslav Vajčovec, Adam Kuciak

          Poďakovanie patrí všetkým žiakom , ktorí sa zúčastnili uvedených majstrovstiev. Dosiahli výborné umiestnenie, získali 2. miesto, čím reprezentovali výborným výkonom našu školu a obhájili aj umiestnenie z minulého ročníka.

Majstrov. Veľký futbal Strážov 2013 016
Majstrov. Veľký futbal Strážov 2013 025
Majstrov. Veľký futbal Strážov 2013 007Majstrov. Veľký futbal Strážov 2013 008Majstrov. Veľký futbal Strážov 2013 031

 

One Comment

  • Mgr. Ferdinand Papaj 19. apríla 2013

    Len tak dalej,chlapciska,gratulujem 🙂

Comments are closed.